SÚKROMNÁ STREDNÁ ODBORNÁ ŠKOLA ekonomicko - technická Postupimská 37, Košice

Rozvrh hodín

Rozvrh hodín II. AV

21.4.22 (štvrtok), 23.4.22 (sobota)

  1. - 2. 15:30 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok InformatikaBarnováIVTAnglický jazykKnapováII.AVKomunikácia v ANJKnapováII.AV
Sobota Anglický jazykKnapováII.AVAnglický jazykKnapováII.AVTovaroznalectvoTomkováII.AVSociológia a komunikáciaTomkováII.AVSociológia a komunikáciaTomkováII.AV
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20

28.4.22 (štvrtok)

  1. - 2. 15:30 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok Administratíva a korešp.GrešováIVTMatematikaNagyováII.AVSlovenský jazyk a literatúraPrigancováII.AV
Sobota
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20

5.5.22 (štvrtok), 7.5.22 (sobota)

  1. - 2. 15:30 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok Administratíva a korešp.GrešováIVTAnglický jazykKnapováTrieda II.AVAnglický jazykKnapováTrieda II.AV
Sobota Ruský jazykPrigancováTrieda II.AVRuský jazykPrigancováTrieda II.AVSlovenský jazyk a literatúraPrigancováTrieda II.AVÚčtovníctvoIliškováTrieda II.AVEkonomikaIliškováTrieda II.AV
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20

12.5.22 (štvrtok)

  1. - 2. 15:30 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok Ruský jazykPrigancováTrieda II.AVHospodárska geografiaTomkováTrieda II.AVInformatikaBarnováIVT
Sobota
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20

19.5.22 (štvrtok), 21.5.22 (sobota)

  1. - 2. 15:30 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok EkonomikaIliškováTrieda II.AVAdministratíva a korešp.GrešováIVTAdministratíva a korešp.GrešováIVT
Sobota MatematikaNagyováTrieda II.AVÚčtovníctvoIliškováTrieda II.AVÚčtovníctvoIliškováTrieda II.AVAnglický jazykKnapováTrieda II.AVAnglický jazykKnapováTrieda II.AV
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20

26.5.22 (štvrtok)

  1. - 2. 15:30 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok EkonomikaIliškováTrieda II.AVAnglický jazykKnapováTrieda II.AVAnglický jazykKnapováTrieda II.AV
Sobota
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20

2.6.22 (štvrtok), 4.6.22 (sobota)

  1. - 2. 15:30 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok Slovenský jazyk a literatúraPrigancováII.AVAdministratíva a korešp.GrešováIVTMatematikaNagyováII.AV
Sobota ÚčtovníctvoIliškováII.AVÚčtovníctvoIliškováII.AVEkonomikaIliškováII.AVRuský jazykPrigancováII.AVRuský jazykPrigancováII.AV
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20

11.6.22 (sobota)

  1. - 2. 15:30 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok
Sobota Komunikácia v ANJKnapováII.AVKomunikácia v ANJKnapováII.AVVýchova k podnikaniuTomkováIVTHospodár. geografiaTomkováII.AVTovaroznalectvoTomkováII.AV
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20

16.6.22 (štvrtok)

  1. - 2. 15:30 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok MatematikaNagyováII.AVAnglický jazykKnapováII.AVKomunikácia v ANJKnapováII.AV
Sobota
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20
Vrátiť sa na zoznam rozvrhov