SÚKROMNÁ STREDNÁ ODBORNÁ ŠKOLA ekonomicko - technická Postupimská 37, Košice

Rozvrh hodín

Rozvrh hodín III. AV

štvrtok (22.9.22), sobota (24.9.22)

  1. - 2. 15:30 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok Administratíva a korešp.GrešováUčebňa ADKAnglický jazykKnapováTrieda III.AVAnglický jazykKnapováTrieda III.AV
Sobota Ruský jazykPrigancováTrieda III.AVAplikovaná informatikaČekanováUčebňa IVTSlovenský jazykPrigancováTrieda III.AVEkonomické cvičenieKovaľováUčebňa IVTEkonomické cvičenieKovaľováUčebňa IVT
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20

štvrtok (29.9.22)

  1. - 2. 15:30 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok MatematikaNagyováTrieda III.AVAnglický jazykKnapováTrieda III.AVAnglický jazykKnapováTrieda III.AV
Sobota
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20

štvrtok (6.10.22), sobota (8.10.22)

  1. - 2. 15:30 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok Aplikovaná ekonomikaTomkováUčebňa IVTHospodárské výpočty a štatistikaNagyováTrieda III.AVEkonomikaIliškováTrieda III.AV
Sobota Aplikovaná informatikaČekanováUčebňa IVTRuský jazykPrigancováTrieda III.AVAdministratíva a korešp.GrešováUčebňa ADKÚčtovníctvoIliškováTrieda III.AVÚčtovníctvoIliškováTrieda III.AV
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20

štvrtok (13.10.22)

  1. - 2. 15:30 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok MarketingTomkováTrieda III.AVAnglický jazykKnapováTrieda III.AVAnglický jazykKnapováTrieda III.AV
Sobota
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20

štvrtok (20.10.22), sobota (22.10.22)

  1. - 2. 15:30 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok MatematikaNagyováTrieda III.AVAdministratíva a korešp.GrešováUčebňa ADKBankovníctvoKovaľováTrieda III.AV
Sobota Anglický jazykKnapováTrieda III.AVAnglický jazykKnapováTrieda III.AVEkonomikaIliškováTrieda III.AVEkonomické cvičenieKovaľováUčebňa ADKEkonomické cvičenieKovaľováUčebňa ADK
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20
Vrátiť sa na zoznam rozvrhov