SÚKROMNÁ STREDNÁ ODBORNÁ ŠKOLA ekonomicko - technická Postupimská 37, Košice

Rozvrh hodín

Rozvrh hodín II. AV

štvrtok (22.9.22), sobota (24.9.22)

  1. - 2. 15:30 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok Hospodárska geografiaTomkováTrieda II.AVTovaroznalectvoTomkováTrieda II.AVAdministratíva a korešp.GrešováUčebňa ADK
Sobota InformatikaČekanováUčebňa IVTSlovenský jazyk a literatúraPrigancováTrieda II.AVÚčtovníctvoKovaľováTrieda II.AVEkonomikaIliškováTrieda II.AVEkonomikaIliškováTrieda II.AV
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20

štvrtok (29.9.22)

  1. - 2. 15:30 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok Anglický jazykDolnáTrieda II.AVAnglický jazykDolnáTrieda II.AVRuský jazykPrigancováTrieda II.AV
Sobota
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20

štvrtok (6.10.22), sobota (8.10.22)

  1. - 2. 15:30 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok MatematikaNagyováTrieda II.AVEkonomikaIliškováTrieda II.AVSociológiaTomkováTrieda II.AV
Sobota Administratíva a korešp.GrešováUčebňa ADKInformatikaČekanováUčebňa IVTEkonomikaIliškováTrieda II.AVSlovenský jazyk a literatúraPrigancováTrieda II.AVSlovenský jazyk a literatúraPrigancováTrieda II.AV
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20

štvrtok (13.10.22)

  1. - 2. 15:30 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok Anglický jazykDolnáTrieda II.AVAnglický jazykDolnáTrieda II.AVVýchova k podnikaniuTomkováUčebňa IVT
Sobota
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20

štvrtok (20.10.22), sobota (22.10.22)

  1. - 2. 15:30 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok ÚčtovníctvoKovaľováTrieda II.AVMatematikaNagyováTrieda II.AVAdministratíva a korešp.GrešováUčebňa ADK
Sobota Anglický jazykDolnáTrieda II.AVAnglický jazykDolnáTrieda II.AVÚčtovníctvoKovaľováTrieda II.AVEkonomikaIliškováTrieda II.AVEkonomikaIliškováTrieda II.AV
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20
Vrátiť sa na zoznam rozvrhov