SÚKROMNÁ STREDNÁ ODBORNÁ ŠKOLA ekonomicko - technická Postupimská 37, Košice

Rozvrh hodín

Rozvrh hodín II. AGR

22.10. (štvrtok), 24.10. (sobota)

  1. - 2. 15:20 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok Spracovanie sekvenciíPetruščákPG2Odborný výcvikSabadošováPG2Odborný výcvikSabadošováPG2
Sobota Graf. dizajn digitál. médiíPetruščákPG2Graf. dizajn digitál. médiíPetruščákPG2Odborný výcvikSabadošováPG2Dejiny výtvar. kultúryDomonkošPG2Dejiny výtvar. kultúryDomonkošPG2
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20

5.11. (štvrtok), 7.11. (sobota)

  1. - 2. 15:20 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok Figurálne kreslenieMášikPG2Elektronické publikovanieSabadošováPG2ProgramovanieOravcováPG2
Sobota Spracovanie sekvenciíPetruščákPG2Graf. dizajn digitál. médiíPetruščákPG2Počítačová grafikaŠtecPG2Odborný výcvikSabadošováPG2Odborný výcvikSabadošováPG2
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20

12.11. (štvrtok)

  1. - 2. 15:20 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok Dejiny výtvarnej kultúryDomonkošPG2ProgramovanieOravcováPG2ProgramovanieOravcováPG2
Sobota
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20

19.11. (štvrtok), 21.11. (sobota)

  1. - 2. 15:20 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok Počítačová grafikaŠtecPG2Odborný výcvikŠtecPG2Odborný výcvikŠtecPG2
Sobota Figurálne kreslenieMášikPG2Figurálne kreslenieMášikPG2Elektronické publikovanieSabadošováPG2ProgramovanieOravcováPG2ProgramovanieOravcováPG2
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20

26.11. (štvrtok)

  1. - 2. 15:20 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok Spracovanie sekvenciíPetruščákPG2Graf. dizajn digitál. médiíPetruščákPG2Graf. dizajn digitál. médiíPetruščákPG2
Sobota
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20
Vrátiť sa na zoznam rozvrhov