SÚKROMNÁ STREDNÁ ODBORNÁ ŠKOLA ekonomicko - technická Postupimská 37, Košice

Rozvrh hodín

Rozvrh hodín II. APM

22.10. (štvrtok), 24.10. (sobota)

  1. - 2. 15:20 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok ManažmentTomkováTrieda II. APMAdministratívne cvičenieGrešováTrieda II. APMAdministratívne cvičenieGrešováTrieda II. APM
Sobota EkonomikaŠimonovičováTrieda II. APMBankovníctvoŠimonovičováTrieda III. AVÚčtovníctvoKovaľováTrieda II. APMEkonomické cvičenieKovaľováADKEkonomické cvičenieKovaľováADK
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20

5.11. (štvrtok), 7.11. (sobota)

  1. - 2. 15:20 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok Ekonomické cvičenieKovaľováADKPrávoSmrigováII. APMÚčtovníctvoKovaľováII. APM
Sobota Ekonomické cvičenieKovaľováADKBankovníctvoŠimonovičováII. APMEkonomické cvičenieKovaľováADKÚčtovníctvoKovaľováII. APMÚčtovníctvoKovaľováII. APM
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20

12.11. (štvrtok)

  1. - 2. 15:20 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok EkonomikaŠimonovičováII. APMÚčtovníctvoKovaľováII. APMÚčtovníctvoKovaľováII. APM
Sobota
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20

19.11. (štvrtok), 21.11. (sobota)

  1. - 2. 15:20 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok Hospodár. výpočty a štatistikaNagyováII. APMManažmentTomkováII. APMÚčtovníctvoKovaľováII. APM
Sobota Hospodár. výpočty a štatistikaNagyováII. APMAplikovaná informatikaBarnováIVTAdministratívne cvičenieGrešováADKEkonomikaŠimonovičováII. APMBankovníctvoŠimonovičováTrieda III. AV
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20

26.11. (štvrtok)

  1. - 2. 15:20 - 16:503. - 4. 17:00 - 18:205. - 6. 18:30 - 19:50
Štvrtok ÚčtovníctvoKovaľováII. APMAdministratívne cvičenieGrešováADKBankovníctvoŠimonovičováII. APM
Sobota
  1. - 2. 7:15 - 8:453. - 4. 8:55 - 10:255. - 6. 10:30 - 12:007. - 8. 12:30 - 14:009. - 10. 14:10 - 15:4011. - 12. 15:50 - 17:20
Vrátiť sa na zoznam rozvrhov